Twitter Cupcakes
Nuotrauka pasiskolinta iš bakerella.

Net neatsimenu kaip prisijungiau prie lietuvių čiulbėtojų ir kokiu tikslu pradėjau naudotis šia tarnyba, tačiau dabar žinau. Iš vienos pusės tai labai geras įrankis sekti savo pažįstamus ir žinoti ką jie veikia, arba sekti mėgstamus kolegas blogerius. Taip pat jei tavo blogas neturi ypač didelio lankomumo, gali labai neįkyriai reklamuoti jį. Pats paprasčiausias ir manau priimtiniausias būdas tai įsidiegti į savo tinklaraštį Twitter tools įskiepį ir apie naujus įrašus pranešinėti Twitter’yje.
Įskiepiu pradėjau naudotis kovo 23d. tai yra jau praėjo 27 dienos. Per šias dienas parašiau 7 įrašus ir iš twitter’io atėjo paskaityti ar pažiūrėti 224 kartus, tai reiškia, jog vidutiniškai vieną įrašą pamatė 32 žmonės. Aiškų šie skaičiavimai yra labai netikslūs, nes dar nemažai lankytojų ateina tiesiai į blogo pagrindinį puslapį peržiūrėję mano profilį. Manau kiekvienam blogeriui turinčiam mažiau skaitytojų pravartu įsidiegti šį įskiepį.

4 Responses to Twitter įtaka BLOG'ui.

 1. Paulius parašė:

  Pasirodo, mane twitterio nuoroda sugeba ne tik atvesti į blog’ą, bet ir priversti jį prenumeruoti. Twitter įtakos blogui neturi (mano nuomone), o tik lankytojų skaičių šiek tiek pakreipia į didesnę pusę.

 2. bartaz parašė:

  Kuo daugiau lankytojų, tuo įdomiau rašyti blogą, kuo įdomiau rašyti blogą, tuo daugiau įrašų.

 3. ežiukai parašė:

  galėčiau pastebėti tą patį ;). nemažai blogų pradedu skaityti po to, kai kažkas pradeda ima mane sekti ir aš tiesiog pasidomiu, kas mane seka ir tuo žmogumi.

 4. re`animated parašė:

  Kai kažkada reikėjo tokios funkcijos, tai radau internetinį puslapiuką (deja adreso nebepamenu). Atlieką tokią pačią funkciją, tik tereikia įrašyt savo rss, bei twitterio adresus ir tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *