Harper's Island

Šiuo metu, kai mano žiūrimiausių serialų (Lost, Heroes, Survivors, Californication ir pan.) sezonai pasibaigę, todėl nelabai yra ką žiūrėti. Šio serialo anonsą pamačiau per TV3 televiziją, pastarieji pradės jį rodyti jau nuo liepos 7 dienos. Aiškų aš nesu toks kantrus ir susiradau internete pirmąsias serijas – užkabino. Peržiūrėjau visas jau parodytas serijas – jų kol kas 11, kiek supratau, tai bus iš viso tik 13 serijų, tikiuosi taip ir bus, nes kitaip greit nusivažiuos. Pats serialas laikomas lyg ir trileriu su mistikos ir siaubo elementais. Istorija prasideda kai į salą grįžtą porelė susituokti ir prisikviečia svečių, tarp kurių – jaunikio geriausia draugė, kurios motiną prieš septynerius metus nužudė toje pačioje saloje. Štai čia ir prasideda įdomybės, paslaptingasis žudikas skerdžia vestuvių svečius kaip kokius viščiukus iš eilinio tvarto. Serialas tai lyg filmas, turintis kelias dešimtis dalių, kurių kiekviena kupina įtampos ir siaubo. Tai netaps kultiniu serialu, tačiau daugelį žiūrovų tikrai įtrauks į veiksmą. Kad įdomiau būtų žiūrėti galima daryti taip:
1. Tikėtis netikėčiausio, nors vėliau tu gali visai nepataikyti ir tikrai nesitikėsi tokių siužeto vingių.
2. Spėlioti kuris iš herojų mirs sekantis, susidaryti sąrašą mirusių ir ne, nes aukų tikrai bus daug.
3. Spėlioti kas žudikas, tai gali būti vienas iš svečių, vienas ar net keli vietiniai gyventojai, ar net žmonės, kurių pareiga ginti kitus.
4. Išsirink mėgstamiausius herojus, sugalvok jiems pravardes ir tikėkis, kad jie išliks gyvi.
Mėgstantiems serialus, kurie turi testinę istoriją, mistiką bei skerdynes tikrai rekomenduoju, gero laiko!

Tagged with:
 

7 Responses to TV serialas: Harperio sala (Harper’s Island)

 1. Giedrius parašė:

  Hm, skamba įdomiai… Kadangi kaip tik nežinau, ką žiūrėt, tai išbandysim, dėkui. :]

 2. Eugenijus parašė:

  Gal ir nieko… Tik va laiko ir taip truksta. Teks be jo apseit:)

 3. Aurimas parašė:

  Įdomu, kad nedaug serijų :)

 4. Akimirkoje parašė:

  Pusiau mačiau pirmąją seriją – sunkiai žiūrėjos, bet jau įdomu pamatyti. Beje, greičiausiai tik pirmas sezonas tos trylika serijų, o ne apskritai. Čia kaip ir su Lost’ais – atrodo, jau galima baigt, bet vis kokį flashbacką ar futurebacką parodo :)

 5. tamara parašė:

  geras serialas….bet gaila kad visi (beveik)mire…bet siaip verta paziureti.as ziurejau anglisku vertimu bet yra ir rusisku tai visas seriajas perziurejau per 3dienas…

 6. cinike parašė:

  žiūriu kiekviena diena.bet kai sužinojau,kad mirs visi žmonės [išksyrus 4] tai labaj nusiminau.labaj tikėjausi geros pabaigos.

 7. nesvarbu parašė:

  as ziurejau per tv3 geras filmas bet kazkaip galas liudnas buvo to man henrio kazkaip gaila…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *