Tokių filmų, kaip “Bėk, Lola, Bėk”, “Kvepalai. Vieno žudiko istorija”  ir “Dangus” režisierius Tom’as Tykwer’is sukurė dar vieną neblogą filmą – The International. Tiesa, dar prieš pasirodant filmui kritikai jį įvertino labai prastai, todėl autoriai nusprendė perfilmuoti daug scenų – įvesti daugiau veiksmo.
Siužetas tikrai nėra labai suktas ar intriguojantis, tačiau kažkuo įtraukia. Šių dienų aktualijos -nešvarūs bankų darbeliai, ginklai, terorizmas. Veiksmo išties nedaug, tačiau tai neverčia miegoti ir greitai sulauki filmo pabaigos, nors filmas trunka beveik dvi valandas. Nėra nei meilės istorijos, nei aistros, nei daug susišaudymų ir gaudynių. Super operatoriaus darbas parodant gražiausius pasaulio, europos vaizdus.
Naomi Watts šiame filme tenka tikrai labai antraeilis vaidmuo, tačiau ji savo dalį atlieka profesionaliai. Pagrindinis vaidmuo gi tenka Clive’ui Owen’ui, kuris man patinka vien dėl šios reklamos. Jis čia vaidina rimtą, dorą agentą, kuris teisėtais būdais bando susidoroti su blogiukais, sekasi jam nelabai kaip. Beveik filmo pabaigoje paėmęs į ranką ginklą jis su juo nelabai žino ką veikti.
Filmas vertas dėmesio ir manau, kad naudingai praleisit savo kelias valandas gyvenimo žiūrint.

Treileris.

O filme “Shoot ‘Em Up”, Clive’as tikrai žino ką su ginklu veikti (žiūrėti nuotrauką). Čia daug veiksmo, daug humoro, meilės ir aistros. Netgi vadinčiau šią dalį “The International” tęsinių arba linksmuoju variantu.

Siužetas eilinis: Clive’ui tenka gelbėti ką tik gimusį kūdikį, kurio mama buvo nužudyta iškart po gimdymo. Kodėl vaikas yra blogiukų taikinys, jam dar teks išsiaiškinti. O aiškinsis jis tikrai sau įprastais būdais: su daug ginklų, smurtu, gaudynėmis, lenktynėmis. Logikos čia nedaug, tačiau kai veiksmas sukasi taip greitai, jog vos spėji gaudytis, logikos ir nebereikia.
Režisierius Michael’as Davis’as tikrai bandė pakartoti garsiojo Tarantino, bei jo draugužio Rodriguez’o stilių, ir jam pavyko.
Nuostabus operatoriaus darbas – netgi krauju trykštančios scenos atrodo stilingai. Nuostabus garso takelis, kuris dar labiau priverčia įsijausti į keisto didvyrio(valgančio tik morkas) ir dar keistesnių blogiukų kovą.

P.S Būtinai siūlau filmus žiūrėti tokią tvarka: The International > Shoot ‘Em Up. Po rimto filmo galima pažiūrėti “truputį” nerimtą.

P.S.S Kaip jums toks mylėjimosi būdas?

Treileris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *