Taip, viršuje matote mano mėgstamiausius serialus, kuriuos žiūrėjau nuo jų pradžios. Turbūt visi žinote kas tai per serialai, tačiau pakartosiu.

Herojai / Heroes (2006-…)

Serialas pasakoja apie aštuonių žmonių, kurie, ilgą laiką buvę paprasti mirtingieji, vieną rytą nubudo turėdami nepaprastų galių. Vieni stengiasi nepastebėti galių, kiti, bijodami visuominės reakcijos, stengiasi jas slėpti, o treti gelbsti žmones. Tiesa, tokių galių, pasirodo, turi ne tik šis aštuonetas…Pirmasis sezonas JAV pritraukė 14,3 milijono žiūrovų ir buvo pripažintas geriausia NBC drama per pastaruosius penkerius metus. Pirmasis sezonas sudarytas iš 23 epizodų, antrasis – iš 24.

Vikipedija

Man visada patiko serialai, kurie turi kažkokią siužetinę liniją, kažkokį testinumą, o ne tokie kur su kiekviena serija nauja istorija, nužudymas ar tyrimas. Su nekantrumu laukiu rugsėjo 22 dienos, kada vėl išvysiu naują dar labiau intriguojantį trečiajį sezoną.

Kalėjimo bėgliai / Prison Break (2005-…)

Filme pasakojama apie vyrą vardu Lincoln Burrows, nuteistą mirties bausme, kuri bus įvykdyta vos už kelių mėnesių. Jis bando visiems įrodyti savo nekaltumą, tačiau vienintelis tuo tikintis yra tik pats. Jo brolis Michael Scofield supratęs, jog tai konspiracija, pasiryžta neįmanomai užduočiai – išlaisvinti brolį iš labiausiai saugomo valstijoje Fox River kalėjimo.

Užduotis būtų tikrai neįvykdoma, jeigu Michael Scofield nebūtų statybų inžinierius, kurio firma ir suprojektavo garsųjį kalėjimą,norėdamas sukurti tobulą planą ir jokiu būdu jo neprarasti jo kalėjime Michalel’as šifruotai išsitatuiruoja visus pabegimo planus ant savo kūno. Tačiau norint išnaudoti turimą informaciją, jam reikėjo patekti į tą patį kalėjimą, kur kali jo brolis ir surengti garsiausią pabėgimą istorijoje.

Vikipedija

Kalėjimo bėgliai jau ketvirtajį sezoną pradės rugsėjo 1 dieną. Nors istorija lyg ir išsisėmė, tačiau dar liko daug neatsakytų klausimų, šiuo kabliukų scenaristai ir bando užkabinti žiūrovus. Ir šiaip sakyčiau tokio žanro serialų neturim labai daug, todėl verta žiūrėti pradedant pirmuoju sezonu, jei dar nematėte, o tiems kas yra fanai spaudžių dešinę ir laukiam naujų serijų kartu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *