Nuotrauka iš PhotoJournal.

Praeita savaitė buvo pakankamai užimta, todėl blog’e įrašų nedaug. Tačiau paskaityti tikrai radau ką, o dabar dalinuosi su jumis.

Kinas

Pasirodė Steveno Spielbergo TV serialo “Falling Skies” anonsas – sprendžiant iš anonso, tai bus tikrai neblogas dar vienas serialas apie ateivius. Tiktai ar užteks TV reitingų, kad serialas ištemptų bent vieną sezoną, nes Spielbergas mėgsta statyti brangius filmus, spėju su šiuo serialu bus tas pats. Ir dar vienas blogesnių atvejų, jei po kelių sezonų nusivažiuotų su serialo siužetu. O belaukiant serialo, galima ir 1968 metų fantastinį filmą “A Space Odyssey 2001″ pažiūrėti, nes juo labai susižavėjo Reanimated. Norite dar vieno “Kieto riešutėlio”? Prašom – sklinda gandai, jog Bruce’as Willis’sas sugrįš jau penktai daliai. Patinka sunkus kinas? G-taškas rekomenduoja nemažai apdovanojimų pelniusį Akvariumą (Fish Tank)! O lietuviai ne ką prastesni – štai Manto Kvedaravičiaus juosta apie Čečėniją “Barzakh” pelnė tarptautinį apdovanojimą, kurią galėsite pamatyti festivalyje “Kino pavasaris“. Ir pabaigai užpildykite trumpą apklausą apie kiną.

Lietuva

Taip taip, pakalbėkim trumpai apie tėvynę. Aš žinau kodėl man patinka Lietuvoje – nes čia dar yra gerų ir patriotiškų žmonių, kurie įžvelgia daug privalumų gyvenant krizės, rinkimų, ir skandalų draskomoje šalyje. O gal jau nebėra krizės? Kai žmogus nori išleisti ne vieną tūkstantį pinigų, bet negali – darosi keista. Truputis priešrinkiminės lietuviškos politikos – Sąskaitos už vasario mėnesį sunaudotą šilumą gali būti rekordinės. Nieko nuostabaus, gi prieš rinkimus visi geručiai, o po jų toliau plėšikaus… Lietuviai, kurie nejaučia (?) krizės, lankėsi Knygų mugėje ir prisipirko štai tiek knygų, o lietuvis, kuriam trūksta iššūkių, nusprendė pabėgioti, o pabėgioti ne šiaip sau, bet rimtesnį atstumą, net 700km!

Be kategorijos

Pinigų karta siūlo užduoti 5 klausimus automobilio pardavėjui, jei nusprendėte keisti transporto priemonę. Jeigu neperkate automobilio ir nenorite jokių permainų gyvenime, tai galite pasinaudoti 5 patarimais, kaip būti nepakeičiamu darbuotoju, kad ir darbo nereiktų keisti. Tikiuosi, kad daugelis esate nuostabūs darbuotojai ir dabar darbe sėdite atlikęs visas užduotis, tačiau darbdavys užblokavęs prieigą prie Facebook ar Twitter, tai Gediminas siūlo būdą kaip pažiūrėti ką veikia Jūsų draugai. Gali būti, jog darbdaviai jau perskaitė mano įrašą ir jūs toliau sėkmingai negausite prieigos prie Facebook’o, tuo atveju galite pramankštinti savo smegeninę žiūrint į optinę iliuziją, tai į kurią pusę sukasi merginą? Pavargot? Tada skaitom interviu su Manfredu. O dabar atsigaunam po įtemptų skaitinių ir pažiūrim ne tik kaip Justin’as Bieber’is buvo nušautas, bet ir kaip buvo pasijuokta iš jo seriale “Choras / Glee”, kurį neseniai pradėjo rodyti TV3:

 

One Response to Savaitės skaitiniai #2

  1. […] This post was mentioned on Twitter by Donatas and Zavinta Kiliute, Dratas. Dratas said: RT @bartazlt: Nekomercinė apklausa apie kiną – sudalyvaukite! Jeigu nesunku, tai ReTweetinkit :) Ačiū https://www.bartaz.lt/?p=778 […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *