2009_transformers_revenge_of_the_fallen_052

Taip! Kovingieji autobotai ir kerštingieji deseptikonai grįžta su Megan Fox priešaky. Iš esmės antrojoje filmo dalyje niekas nepasikeitė. Režisierius Michael Bay eilinį kartą puikiai atliko savo darbą ir sukūrė įspūdingų specialiųjų efektų kupiną filmą. Kaip jis ir žadėjo, robotai iš ties detalesni todėl ir kamera ne taip greitai sukinėjama, kaip pirmojoje dalyje. Scenarijus tikrai niekuo neišsiskiria – amžina kova tarp amžinų priešų, panašiai kaip filmas Terminatorius po paskutiniosios savo dalies. Niūriai, o kartu ir įspūdingai griaunamas žmonių pasaulis, tiesa humoro kažkaip trūko, pirmojoje dalyje jo buvo žymiai daugiau. Veiksmo vieta netikėtai persikelia iš didingų Amerikos miestų į nuostabias dykumas, kur vaizdas tikrai gražus. Aktoriai kaip visada gerai atliko savo darbą, Shia LaBeouf šis vaidmuo padės ir toliau puikiai kilti karjeros laiptais, o Megan Fox filmo kūrėjai kūrė dar seksualesnę ir jiems pavyko – ji antrus metus iš eilės išrinkta seksualiausia FHM moterim. Nors esu tranformerių gerbėjas tačiau man vis tiek abejose dalyse nepatiko tas metalo garsas, kuris tave persekioja visą filmą kai kaunasi robotai – tai vargina ir net pradeda skaudėti galvą. Tikiuosi filmo autoriai sekančioje dalyje, kuri be abejonės bus, nenusivažiuos ir neprisifantazuos nebūtų dalykų, tai yra kurs viską komikso pagrindu. Filmas vienareikšmiškai skirtas tokių žanrų fanams ir režisieriaus kūrybos gerbėjams, kitiems ten nelabai bus ką veikti, o ir išsidėti dvi su puse valandos tikrai nelengva, nes tai šaudymo, gaudymo, geležinių kumščių, nesustabdomo veiksmo ir fantastikos kūrinys. Vaikinai, merginos ten nesiveskite, nes ir taip filme yra viena, kurios užteks visiems :)). Pajamos bus tikrai žymiai didesnės nei pirmos dalies ir taip tęsis kol bus išlaikomas toks pats aukštas lygis kitose dalyse.

5 Responses to Trumpa recenzija: Transformeriai: nugalėtųjų kerštas (2009)

 1. Karolis Pocius parašė:

  Labai gera recenzija. Rytoj kaip tik eisiu šio filmo žiūrėt. Nors iš tiesų mieliau palaukčiau DVDrip, bet nueisiu dėl kompanijos :)

 2. Eugenijus parašė:

  Viena geresniu apzvalgu :)

 3. Vieno zymaus kino blogo autorius parašė:

  Nieko asmeniško Donatai, bet kažkokia extremely netiksli filmo analizė.

  Scenarijus nepanašus į Terminator’iaus
  Statistiškai, humoro antroje dalyje buvo daugiau nei pirmoje, tik ne visas jis vykęs
  Ne visi aktoriai atliko savo darbo idealiai (žvilgsnis į M.Fox)
  Kaunasi metaliniai robotai, metalo susilietimai – koks dar garsas turėtų būti?
  Filmas statytas remiantis japonų animaciniu filmuku, o ne komiksais, ir juosta neturi jokių panašumų su tuo.

  Dar kartą – nieko asmeniško. Šlifuok filmų analizių rašymo sugebėjimus. :)

 4. bartaz parašė:

  Ačiū už patarimus ir pastebėjimus iš tavo neasmeniškos pusės. O koks tavasis “žymus kino blogas”? Šlifuojant filmų analizių rašymo sugebėjimus ir tave paskaityčiau ir pakomentuočiau neasmeniškai.

 5. […] ji yra per silpna, kad kažką parašytum. Vienas blogeris reanimated taip gražiai paėmė mano recenziją ir pasinaudojo ja kaip pagrindinėmis, net kai kur mažai pakeistomis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *