Po to kai one.lt administruojanti įmonė nusipirko portalą iš mail.ru, reikėjo tikėtis permainų. Nes kai lapkritį one.lt pagal unikalius lankytojus nukrito iki 7 vietos, o gruodį pakilo tik iki 5 vietos, reikėjo kažką daryti. Kaip jau žinome šiuo metu labai populiarus portalas demotyvacija.lt. Jis pagal unikalius lankytojus užima 14-15 vietą, o pagal atvertimus net 4 vietą.

One’as ar nusipirko (?) ar susitarė (?) su mažesniu, bet ne ką prastesniu demotyvacijų portalu demotyvuok.lt ir “sukūrė” puslapį su subdomenu demotyvuok.one.lt , kuris generuos nemažą unikalių lankytojų srautą ir tikrai didelį atvertimų skaičių. Ir netgi įkėlė savo “Like” mygtuką.

Žiūrėsim toliau, kaip jiems seksis susigrąžinti lankytojus, pabėgusius į Facebook.

Tagged with:
 

4 Responses to One.lt bando susigrąžinti lankytojus demotyvacijų pagalba?

  1. […] This post was mentioned on Twitter by Donatas, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: One.lt bando susigrąžinti lankytojus demotyvacijų pagalba?: Po to kai one.lt administruojanti įmonė nusipirko… http://bit.ly/hwc0So #LT […]

  2. benamis parašė:

    Gal tas demotyvuok.lt ir pakels kažkokius reitingus, tikriausiai, toks tikslas ir yra. Tačiau pats puslapis yra antrarūšis su spamo bei onės stiliuko komentarais. Taip pat demotyvatoriai blankūs labai blankūs, vieną pažiūrėjus antro nesinori.

  3. lala parašė:

    Taigi visos ‘demotyvacijos’ kurios dabar yra lietuvoj priklauso vienai kompanijai:) cia ziuriu visas internetas tik ir spelioja kas atsitiko:)

  4. Larisa parašė:

    Tai demotyvacija.lt = demuotyvuok.lt Visa tai vienos imones subprojektas. Ismintingas zingsnis. O dar yra motyvuok.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *