nokia n79 white

Po linksmųjų pirkimo nuotykių, po sėkmingo ir greito apsipirkimo, po sėkmingo geros savaitės naudojimo galima ir apžvalgą parašyti.

Išvaizda ir išmatavimai. Yra dviejų spalvų priekinės telefono dalys, balta arba pilka, kadangi pilka man iškart nepatiko pamačius gyvai, nusprendžiau, jog įsigysiu baltos spalvos aparatą, kurio komplekte yra trijų spalvų galiniai išmanieji dangteliai: mėlynos, žalios ir rudos. Pagal dangtelio spalvą pasikeičia ir ekrano spalva. 2.4 colių, QVGA (320×240) raiškos ekranas mane tikrai tenkina, kadangi pats telefonas yra vos 110 x 49 x 15 mm dydžio, lengvai telpantis į kišenę, o sveria vos 97 gramus. Jau žiūrėjau porą serialų per telefoną ir galiu pasakyti, kad tikrai labai geras ekrano dydžio ir vaizdo kokybės santykis. Klaviatūra tikrai patogi, nors gal kiek mažoka didesniems pirštams, bet laisvai galima naudotis.

Fotoaparatas. Kamera yra 5 megapikselių (2582 x 1944 taškų), su dviguba LED blykste, kokybė sakyčiau, kaip mobiliam telefonui labai gera,padariau pora nuotraukų ir palyginimui šalia įdėjau nuotraukas su savo skaitmenine muiline, kuri turi 7,2 megapikselių. Taip pat labai patiko sprendimas uždengti objektyvą su dangteliu, kurį atidarius įsijungia ir fotoaparatas, tokiu būdu apsaugomas objektyvas nuo dulkių ir apsibraižymų.

Baterija ir atmintis. N79 naudoja galingą 1200 mAh ličio jonų standartinę bateriją, tačiau susijungus GPS, WLAN ir panašias daug energijos eikvojančias programas, baterijos gali užtekti ir dienai… Atminties tikrai nemažai, be 50mb vidinės atminties komplekte yra ir 4 gigabaitų originali microSD kortelė, turiu jau įsirašęs porą filmų peržiūrėjimui, ir dar lieka galybė vietos muzikai, nuotraukoms. Jei ir tiek atminties maža, galima nusipirkti didžiausios atminties kortelę, kurią palaiko telefonas, tai yra 16gb.

Navigacija ir belaidis internetas. Šie du dalykai tai gėris! Jau teko naudotis navigacija su Nokia maps licencija vieniems metams, tai žinokit, padėtį nustato akimirksniu, maršutą parenka optimaliausią, o jei esate ne mieste, tai užteks irgi poros sekundžių išsiaiškinti jūsų buvimo vietą, tik, kad jau kaimo keliukų nerodo, matysit tik artimiausią kiek didesnį kelią. Kandangi turiu Linksys belaidį maršrutizatorių, namie galiu naudotis nemokamu belaidžiu internetu telefone, kas yra iš ties patogu. Mieste lygiai tas pats, daugelyje prekybcentrių, kavinių ir šiaip lankytinų vietų yra bevielis nemokamas internetas, kurio pagalba galiu nevaržomai naršyti internete…

Žaidimai ir muzika. Nesu didelis žaidimų gerbėjas todėl tik paminėsiu, kad N-GAGE programa jau iš anksto yra įdiegta žaidimų mėgėjai galės maigyti populiarius žaidimus… Be komplekte esančių ausinių, yra dar ir du stereo garsiakalbiai, kokybė nėra pati geriausia, bet klausytis galima. Nagrinėdamas charakteristikas, atkreipiau dėmesį, kad šis Nseries serijos modelis turi FM siųstuvą, kurio pagalba galime leisti iš telefono savo norimą muziką, ir klausytis per namų kiną namie, pasileidę radiją automobilije, kokybė aišku ne tokia pat kaip grojant iš kompaktų, bet ne ką prastenė už paprastą radiją.

Išvados. Nors kaina šio išmaniojo telefono nėra labai maža, tačiau pirkdami gaunate viską viename, skaitmeninę muilinę, FM siųstuvą, mp3 ir mp4 grotuvą, GPS navigacinę sistemą, telefoną žinutėms ir skambučiams, belaidį internetą ir pan.

Tagged with:
 

9 Responses to Nokia N79 apžvalga #1

 1. Darius parašė:

  FM siųstuvą? :)

 2. bartaz parašė:

  Taip, kažkas panašaus čia

 3. […] Donatas pasakoja apie naują Nokia N79 (aš netrukus papasakosiu apie 5800 XpressMusic); SkaitykIT kloja pagrindą būsimųjų Drupal […]

 4. Kreativas parašė:

  Tarkim sėdint mašinoje gali telefonu bangomis groti muzika ir jos klausytis radijo bangomis per magę?

 5. bartaz parašė:

  Tu visiškai teisus :)

 6. Originalas parašė:

  Matau, kad tau ta 4GB korta rūpėjo labiau nei telefas. :D Na ir kas iš to, kad Nokia užklijuota ant jos? Nokia perka liewiausias kortas, užklijuoja savo vardą ir viskas.. Juk jie patys negamina atminties.

  Geriausiai perki telefą be kortelių, nes atskirai galėsi išsirinkti kokią tik nori, svarbiausiai kainuos 3 kart pigiau, o gausi geresnį daiktą. Nors telefe nėra skirtumo kokia kortelė, kadangi jie dažniausiai ir vidutinės kortelės greičio nepasiekia su telefoniniu lėtu CPU..

 7. bartaz parašė:

  Tik pamatė Originalas, kad ne SE imiau ir susinervino :D Nesijaudink, Originalai, galvojau ir apie tavo G900, bet kažkaip savo įrašu neįrodei, kad turėiau jį rinktis :)

 8. […] Nuotrauka daryta su Nokia N79. […]

 9. […] Nokia N79 su Symbian OS 9.3 turiu jau beveik metus, o dabar nusprendžiau parašyti savo labiausiai […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *