Gruodžio 12d. iš pigu.lt užsisakiau Nokia N79 4g. Užsakymas buvo priimtas gruodžio 14d. vakare, nežinojau, kad jie dirba sekmadieniais? Šiandien nesulaukęs tolimesnių žinių apie mano prekės buklę, parašiau į pigu.lt pagalbos centrą. Darbuotojas prisistatęs Gediminu, pranešė, kad tiekėjai neturi 4gb versijos ir paklausė ar tiktų 1gb, aš aišku nesutikau su tokia preke, nes ne tokią užsisakiau. Toliau man buvo pasakyta, kad jis derina su tiekimu ir busiu informuotas. Šiandien vakare jau matau, kad iš 4gb versijos pakeista į paprastą, be 4gb. Vaizdžiai čia. Google kopija Nauja versija pigu.

Ryt bandysiu atsisakyti užsakymo matyt, updeitinsiu dar šį įrašą ir parašysiu kaip sekės.

Tagged with:
 

10 Responses to nokia n79 4gb pirkimo nuotykiai is pigu lt

 1. Kiek skaičiau apie pigu.lt, tai atsiliepimai ne kokie. O, va aš tai sėkmingai apsiperku. :) Ir greitai prekės pasiekia mane. Tik va vienos prekės reikėjo ilgiau palaukti.

 2. awx parašė:

  Mano istorija šiek tiek kitokia. Tiek, kad aš nepirkau, o galvojau pirkt. Kalba eina apie monitorių, kurio nei GNT, nei ACC, nei kiti tiekėjai į Lietuvą dar nebuvo atvežę, o ir patį atvežimą nuolat atidėlioja. Situacija buvo tokia, kad užmačiau aš tą monitorių pigu.lt, aišku nesu toks naivus, kad patikėčiau, jog jie jį turi, bet dėl visa ko užklausiau paštu. Logiškai mąstant, iš kur jie gali turėt prekę, kurios tiekėjai į Lietuvą neatvežė. Sulaukiau atsakymo po dienos, kad peržiūrėjo likučius ir pasirodo prekės “jau” neturi :) Nelabai suprantu, kam meluot klientui. Juokinga, kai po tokiomis prekėmis, kurių dar neturėjo, rašo “išparduota” ar panašiai.

 3. Sapnininkas parašė:

  Vis dazniau ir kiekviena karta idomesni pasigirsta nusiskndimai del pigu.lt . Gaila bus, kai pirmasis eshop’as, ryskiai suspindejes Lietuvos padangeje, visgi uzsilenks.

 4. bartaz parašė:

  o man visiskai bus negaila, jeigu jie man atsius ne 4gb versija, pirma karta pirkau, viskas buvo gerai, bet dabar jau man sitie pokstai nepatinka…

 5. Marius parašė:

  Pirkau ir as DVD is pigu.lt ir viskas gerai… Tau tikriausiai baisiai nepasiseke…

 6. Pawka parašė:

  Tiesiog sunku sužiūrėti tokį didelį prekių pasirinkimą, tad nenuostabu, jog pasitaiko klaidų. Nemanau, kad nors vienam buvo toks atvejis, kad e-šopas būtų atsiuntęs ne tą prekę ir, pranešus apie tai, nebūtų sutikęs grąžinti. Aišku gaila, kai taip nutinka būtent tau, tačiau kitoje pusėje jie irgi nesidžiaugia. Pats ilgą laiką dirbau šalia vieno tokio ešopo, tad žinau kokia ten situacija. Galbūt tai išugdė mano toleraciją :-) Užsisako klientas prekę, galiausiai pasirodo, kad jos neturim. Ir prasideda važinėjimas po parduotuves, ieškant prekės. Tačiau tokios Nokios tai greit nesurasi.

 7. […] komentarai bartaz on Apie mane (08.12.01)darijusz on Apie mane (08.12.01)Pawka on nokia n79 4gb pirkimo nuotykiai is pigu ltMarius on nokia n79 4gb pirkimo nuotykiai is pigu ltbartaz on Apie mane […]

 8. […] nežinau.lt on Draugystėbartaz.lt | Donato Tinklaraštis » Tinkslas pasiektas – Nokia N79 on nokia n79 4gb pirkimo nuotykiai is pigu ltbartaz on Apie mane (08.12.01)darijusz on Apie mane (08.12.01)Pawka on nokia n79 4gb pirkimo […]

 9. Pigu.lt parašė:

  Tai ne pirkejo kalte ,kad pigu.lt nesustvarko su savo problemom.
  Ir kolkas piugu.lt net nedaro isvadu.

 10. bartaz parašė:

  Matyt ir pas juos “krize”, nesugeba priimti daugiau darbuotoju, kurie greiciau ir kokybiskiau dirbtu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *