Nuo praėjusio įrašo spėjau net keturis kartus aplankyti “Forum Cinemas” ir pamatyti šiuos filmus: “Projektas Monstras”, “Pamergė pagal užsakymą”, “P.S Myliu tave” ir “Šokis hip hopo ritmu 2. Gatvės”.

Perkant bilietus į paskutinį filmą kasininkė net nusistebėjo kaip mes su drauge galim tiek vaikščiot į visus filmus iš eilės. Galim. :) Juk nemokamai. :)

monstras

Projektas Monstras

Gal ir nieko filmas. Tiesa, labai atsibodo tas “mėgėjiškas” filmavimas, bet iš kitos pusės pagalvojus, tai šis filmavimo stilius labiau įtikina, jog tai įvyko iš tikrųjų, kitaip sakant priverčia įsijausti į herojų emocijas, apmąstymus, kad bučiau tokioj ar tokioj situacijoje daręs viską kitaip. Tiesa, juokinga pasidaro pagalvojus, kad ta kameriukštė taip ilgai neišsikrovė :D

Pats siužetas ir jo neišbaigtumas verčia susimastyti, kad tikrai bus kita dalis, nes šioje tikrai niekas nepasidarė aišku ir yra noras sužinoti iš kur gi tas padaras atsirado, kas su tuo susiję.

Verta eiti: jei nepykina nuo per didelio kameros judėjimo, jei patinka “Dingę” kurėjo J.J. Abrams stilius turėti daugiau klausimų nei atsakymų.

Neverta eiti: jei tikitės filmo “šaudo” ir “gaudo”, jei norite įspūdingų spec. efektų.

Pamergė

Pamergė pagal užsakymą

Hm, labai didelio įspūdžio tikrai nepaliko, po kelių mėnesių tikrai neprisiminsiu apie ką šis filmas, todėl ir verta dabar parašyti. Paprasta holivudinio kino formulė visad suveikia, meilė+humoras=lengva ir atpalaiduojanti pramoga. Siužetas lengvai nuspėjamas, tačiau idėja dar niekur nebuvo panaudota, mažai mačiau, jei iš viso tokį filmą mačiau, kur būtų pasakojama, ne apie nuotaką, o apie pamergę kuri dalyvavusi daugybėje vestuvių, tačiau neturėjusi savo.

Ar dar kartą eičiau? Ne :)

P.S Myliu tave

P.S Myliu tave

Viskas pasakyta Obuolio aprašyme:

Kai Džeris miršta nuo vėžio, Holi užsidaro namuose ir negali susitaikyti su mylimo vyro netektimi. Tačiau per 30-ąjį gimtadienį ji gauna dovanų tortą ir specialų audio sveikinimą, kuriame skamba Džerio balsas. Prieš mirtį jis paliko 10 laiškų su naudingais patarimais, kurie turėtų padėti Holi susitaikyti su jo mirtimi…

Mano vertinimas: Kaip pagal novelę sukurtas filmas tai visai nieko, žiūrėti galima, o jei ir pats esi patyręs kažką panašaus, tai suprasi net filmo esmę. Ir dar, labai įdomu buvo pamatyti Hilary Swank kitokiame vaidmenyje.

P.S Jautrios sielos žmogėnai: pasiimkit pakelį nosinaičių :D

sokis.jpg

Šokis hip hop ritmu 2. Gatvės

Vakar žiūrėtas filmas. Dar iki šiol jaučiau, kad noriu šokti, o vakar tai iš vis norėjosi lėkti į klubą ir šokti kol kojos nukris. Filmo siužetas tikrai nebuvo ilgai rašytas, tačiau šokiai ir choreografija tiesiog užburia. Nors aktorių kolektyvas tikrai nėra profesionalus, tačiau jie yra tikri profesionalai šokio srityje.

Filmas tikrai patiks tiems kurie mėgsta šokius, hip hipo muziką ir puikų vaizdą sulipdytą iš muzikos ir šokio dueto.

 

2 Responses to Monstras. Pamergė. Myliu. Šokis.

  1. Andriukas parašė:

    ką tu čia žūrai per holiduvą..

    “Šokis hip hop ritmu 2. Gatvės” yra tiems, kurie mėgsta HH prekę ir puikią prekinę išvaizdą. Š

  2. laura parašė:

    ziuredama si filma buvau pribloksta dar niekad gfivenime taip nenortejau sokt.. sis filmas pakejte mano nora sokt. as dabar taip noriu sokt kad uuuuuuu.. DANCE IS MY LAIFFFFF

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *