Kadras iš "Plaukikės" filmavimo aikštelės! Vilijos Buivydės nuotr.

Kadras iš “Plaukikės” filmavimo aikštelės! Vilijos Buivydės nuotr.

Labas,

Turbūt trumpam, tačiau vis tiek gaivinu blogą. Apžvelgsiu matytus “Kino pavasario 2013” filmus.

Chameleono spalvos

Prieš eidamas į seansą, nebuvau skaitęs nieko apie juostą. Turbūt tai buvo viena iš klaidų, kurios pasekoje nesupratau labai daug ko, todėl įvertinau kiek prastai. Tiesa, pagrindinis aktorius labai patiko, vaidyba itin įtikinama, nors ir nesupranti kodėl tai personažas daro. :) Žodžiu, pasiskaitykite prieš eidami į filmą.

Antroji žmona

Ištęstas, nors ir suprantu, kad bandoma tuo įtraukti žiūrovą. Įdomu tik tiek, kiek smagu pažinti svetimas kultūras. :)

The Master

Nu sorry, bet nelabai suprantu kuo filmas žavi žiūrovus, nebent dviejų pagrindinių aktorių vaidyba..

Be ryšio (Wrong)

Ne veltui pavadinimas taip išverstas. Tikrai be ryšio, apsurdiška komedija… Nors sunku ir komedija pavadinti. Keisti personažai, keistas siužetas, nežinau, gal už daugelį filmų rodomų festivalyje ir geresnis, bet ne visai vertas dėmesio..

Lietuviški:

Plaukikė

Trumpo metro lietuviškas, neblogas. Matosi, kad kažkas iš režisierės išaugs, vietomis neįtikino, tačiau bendras vaizdas labai geras. Verta matyti link ko eina lietuviškas kinas. Ir tai tik didelis sutapimas su Meilutytės istorija, filmas buvo žymiai anksčiau pradėtas kurti..

Pokalbiai rimtomis temomis

Filmą pamačiau prieš festivalį, tačiau tikrai ne veltui įtrauktas į programą. Labai vertas dėmesio, vien dėl vaikų… O Giedrė Beinoriūtė tikrai žino kaip kurti kiną. :)

Bomba

Tikrai smagus filmukas, jaunieji aktoriai SUPER! Žiūri ir prisimeni vaikystę, na, tik gal su bombomis nežaidžiau :)

Revoliucijos teorija

Nors filmas ir yra Tarantino stiliaus, tačiau tai nei kiek nieko negadina :) Tarantino yra geras pavyzdys kuriant kiną. Bravo Titui Sūdžiui! O Mykolo Vildžiūno ir Mindaugo Papinigio vaidyba verta jei ne Oskaro, tai bent Sidabrinės gervės :)

Einu gert

Nors siužete ir buvo skylių, tačiau norėjosi, kad darbas būtų šiek tiek ilgesnis nei trumpo metro :) Pakankamai liūdnas filmas, tačiau vertas dėmesio!

Rojaus beieškant

Neikit vaikai į mokyklą filmą. Pirma reikia surast kaip kurti filmą, o tada ieškoti rojaus. :)

Nikodemas

Ta prasme? Primena labai prastus lietuviškus youtube vaizdelis, kuriuos netyčia kažkas užfiksuoja. Pirma reikia daug prigerti, kad suprasti kodėl tai buvo sukurta…

Daugiau apie “Kino pavasarį” rašo KINFO.

Tagged with:
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *