nokia-n79-high-quality-pictures19

Savąjį Nokia N79 su Symbian OS 9.3 turiu jau beveik metus, o dabar nusprendžiau parašyti savo labiausiai naudojamų programų top5. Be originalių programų, kurios jau buvo telefone, naudoju dar šias:

Opera Mini arba Opera Mini 5 Beta.

Labiau kažkaip naudoju senąją versiją, turbūt dėl to, jog paprasčiau ir greičiau naudotis. Tačiau bet kokiu atveju, jūsų Symbian telefonas privalo turėti šią programą, nes tai pats paprasčiausias ir geriausias būdas naršyti internete.

Tweets60.

Naudojat Twitter? Iki šiol esu išbandęs tikrai nemažai Twitter programų, bet ši pranoko visus lūkesčius. Itin patogi ir greita, o svarbiausia, paslėpus programą su Hide mygtuku, vėliau ją įsijungus rodys tą pranešimą, kurį paskutinį skaitėte, todėl nepraleisit naujausių draugų pranešimų.

WorldMate.

Dažniausiai naudojama programos funkcija – automatinis orų pranešimas savo nustatytu laiku. Esu nusistatęs, kad man siųstų orus 21h, todėl tokiu laiku visada žinau rytojaus orus savo mieste.

DivX Player Mobile.

Programa video failams žiūrėti, itin patogi ir greita.

Skyfire.

Ganėtinai nauja, tačiau turinti perspektyvą interneto naršyklė. Viena geriausių savybių, kad palaiko Flash technologiją, todėl galima net YouTube žiūrėti. Tik patartina naudoti wifi interneto prieigą, nes suvalgo nemažai srauto.

Kokios jūsų labiausiai naudojamos Symbian programos? Gal dar atrasiu ką nors naudingo :)

Tagged with:
 

5 Responses to Mano Symbian Top5 programos

 1. Chaosteil parašė:

  Pritariu del Opera Mini (5). WorldMate nezinojau ir ziauriai dekui uz tai!

  Dar labai naudoju:
  fring ( http://www.fring.com/ )
  Skype ir Gtalk galima susirasyti (susiskambinti net), ir dazniausiai del to niekad nebunu atsijunges, nes galiu bet kur ir bet kada atsakyti.

  mobbler ( http://code.google.com/p/mobbler/ )
  Last.fm scrobblinimui. Puikiai suveikia su defaultiniu music player.

  Pixelpipe ( http://pixelpipe.com/ )
  Leidzia sharint su defaultine sharing programa i ivairiausius portalus ir servisus (youtube, picasa, ir t.t.), labai naudinga

  Putty ( http://s2putty.sourceforge.net/ )
  SSH client su kurio galima prie namu arba tarkime prie universiteto kompiuteriu prisijungti. Nebuna dienos kai nenaudoju.

 2. scania parašė:

  1Sms Spam Manager
  2Handy blacklist
  3Y Profile sheduler
  4Beeper su lietuvišku balsu – sako valandas.
  5X-plore

 3. Eugenijus parašė:

  Neseniai persikrausciau i android stovykla, bet pries tai ant 5800 labai intensyviai naudojau Opera mini, visos kitos naudojamos programos buvo gimtosios telefono :)

 4. bartaz parašė:

  Kokį Android turi? :)

 5. Gravity pranoksta visas twitter programas. Bent jau man…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *