Prieš beveik mėnesį pasiūliau Jums nukeliauti į dar veikiančią “Ozo kino salę”, esančią adresu: Ozo g. 4, Vilnius. Nemaišykite su “Multikino” kino teatru, kuris yra Ozo prekybos centre. Kadangi, dar pats nesu buvęs ten, tai praeitą savaitę su draugais nusprendėm užsukti ir pasižiūrėti lietuvišką filmą “Giedrė“. Pirmas bandymas patekti į vidų nebuvo sėkmingas – mus pasitiko užrakintos durys, tačiau nepraėjus nė minutei mums duris atvėrė svetingas vyriškis, kuris iškart paklausė ar mes čia pirmą kartą. Trumpai paklausinėjęs kiek mūsų bus, nuėjo atnešti dovanų, kurios, pasirodo, yra įvairiausi leidiniai susiję su kinu – Skalvijos, Pasakos, Forum Cinemas repertuarai, festivalių programos. Žiūrovų susirinko nedaug – penki žmonės iš mūsų kompanijos ir vienas, kaip supratom, nuolatinis lankytojas – vyras, kokių 40 metų amžiaus. Pats pastatas labai senas, 1959 metais statytas, matosi, kad beveik niekas neremontuota nuo tarybinių laikų. Patekę į mažąją salę, kurioje buvo gal 30 vietų, išvydome naujas kėdes, projektorių, garso aparatūrą. (Nuotrauka viršuje). Gavome pasivaišinti kava arba arbata, mums pristatė kelių savaičių repertuarą, kad užeitume ir kitą kartą. Prieš žadėtą filmą “Giedrė” dar parodė trumpą, dešimties minučių, dokumentinį filmą apie paprastų lietuvių gyvenimą kaime tarybiniais laikais. Ir visas malonumas vienam žmogui kainuoja tik 6LT! Manau verta užsukti visiems, kurie mėgstą ne tik lietuvišką, seną, gerą kiną, bet ir naujus, nematytus, didžiuosiuose kino teatruose nerodomus filmus. Tiesa, manyčiau išsirinkus filmą iš jų Filmotekos ir surinkus nemažą kompaniją draugų, galėsite užsisakyti ir privatų kino seansą.

 

2 Responses to Kitokiam kinui – Ozo kino salė.

  1. crazyvoveriukas parašė:

    sutinku, tikrai verta apsilankyti, nors graužiu save, kad niekaip neprisiruošiu antrąkart nueit :) reikia tai pakeisti, ačiū už priminimą :)

  2. […] nei šalia įsikūręs multipleksas, nei senstelėjęs filmų repertuaras. Apie Ozo kino salę lietuviškuose internetuose neseniai rašė kiti, tačiau geriau kartą pamatyti, nei daugybę kartų paskaityti. Kinfo.lt […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *