Kinijos kompanija “Huawei”, kuri iki šiol Lietuvoje buvo tik kaip gamintoja kitoms kompanijoms, tokioms kaip Bitė ar Omnitel, kurioms tiekė mobiliojo interneto modemus “Vodafone” bei “Omni Connect“, nusprendė ateiti su savo vardu.

Kaip tik tuo pačiu metu kai Google paskelbė ieškanti vadovo baltijos šalims, kinai paskelbė, kad siūlo darbą komercijos vadovui Lietuvoje. Tiesa, pas mus “Huawei” šiek tiek girdėtas, nes Omnitel platina planšetinį kompiuterį S7 bei išmanųjį telefoną U8500, kurie veikia su Android operacine sistema.

Ką tokie žingsniai duos mums, kaip vartotojams? Pirmiausia, tai darbo vietos tikrai į priekį einančioje kompanijoje, kuri panašu, greit atsigriebs savo rinkos dalį išmaniųjų telefonų rinkoje, ypač kai neseniai pristatė du naujus aparatus veiksiančius su Android 2.2, o vėliau iškart gausiančius 2.3 Gingerbread atnaujinimą. Taip pat, pigus gamintojas turėtų sukelti dar didesnę konkurenciją tarp pardavėjų ir tai lemtų dar didesnį kainų kritimą. Ypač, spėju, didelė konkurencija nusimato HTC gamintojams.

Papildymas(23:48):

Parašęs įrašą radau mėnesio senumo straipsnį apie tai.

Tagged with:
 

3 Responses to Kinų kompanija “Huawei” žengia į Lietuvą?

 1. Steponas Dauginis parašė:

  Džiugios naujienos. Galbūt per ateinantį dešimtmetį patapsime labiausiai kompiuterizuota šalimi pasaulyje? Potencialas tikrai yra.

  Turėjau progą pačiupinėti Huawei S7. Įdomus prietaisas, “truputį peraugęs telefonas be skambinimo funkcijos”. Keistas ekranas – ne touch, o labiau “press” tipo, sakyčiau. Nelabai lipo. Tačiau funkciniu ir performance atžvilgiu atrodė visai OK.

  Žinoma, jei lyginčiau su kelias dienas turėtu iPad, tai… Padas gerokai smagesnis įrenginys. Tačiau jo ir kaina gerokai smagesnė. Tad tas ant to.

 2. […] This post was mentioned on Twitter by Donatas, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Kinų kompanija “Huawei” žengia į Lietuvą?: Kinijos kompanija “Huawei”, kuri iki šiol Lietuvoje buvo tik kaip… http://bit.ly/hVr9bG #LT […]

 3. Skotas parašė:

  Papildoma konkurencija visada sveikintina :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *