Pirmoji blog’o svečio recenzija, kolega Darius parašė savo nuomonę apie filmą, skaitom. Tikiuosi tai ne paskutinis mūsų bendradarbiavimas.

Ilgai lauktas filmas su seniai pažįstamu Kapitonu Jack’u Sparrow, kurį vaidina pats Johnny Depp’as. Problemos prasidėjo 2008 metais, kai studija atsisakė duoti tokį pat biudžetą kaip ir trečiajam filmui, t.y. 300 mln., galų galiausiai buvo sutarta dėl 185-200 milijonų dolerių filmui, kas turėjo nemažą įtaką filmavimui.Visą veiksmą turėjo perlekti iš anksčiau mums žinomų lokacijų į pigesnes. Šioje dalyje buvo mažiau buvo jūros mūšių nei trilogijos filmuose.

Žinoma, nauji personažai davė filmui šarmo, ypač Penelope Cruz, ji tokia saldi, kad net suvalgyt norėjosi. Su siužetu, mano manymu, jau per daug nusifantazavo scenaristai, pasirodė silpniausias iš visų dalių, vaidyba gera, žinoma, kai tokie profesionalai renkasi tai ir nieko kito tikėtis negalima, nors šiame filme Depp’as šiek tiek kai kuriose vietose persistengė. Didžiausias juostos minusas, kuris visą seansą man nedavė ramybės, tai Ian’as McShane, suvaidinęs Blackbeard’ą (Juodabarzdį), prie aktoriaus neprikibsiu, nes jis vaidina gerai, tačiau pačio personažo pavaizdavimas buvo tiesiog pasityčiojimas ir ne kitaip. Taip pavaizduoti legendinį, vieną iš baisiausių bei žiauriausių visų laikų piratų, yra skandalas. Aš tikėjausi pamatyti tikrai šiurpų vaizdą, o pamačiau visai minkštą žmogų.

Specialieji efektai geri, tačiau ne tokie įspūdingi kaip antroje ar trečioje frančizės dalyse, vien laivų mūšis ką reiškia.Visgi, manau Depp’as atsisakys vaidinti penktoje dalyje- tiek kritikos, tiek nusivylimų filmu. Daugiausiai kaltas režisierius Rob’as Marshall’as, paliktų jie Gore’ą Verbinskį, tai filmas būtų gyvas, pilnas nuotaikos, o čia išėjo vietomis labai nuobodus.

Asmeniškai man geriausia yra antra dalis, Davy Jones’as tiesiog nerealus ten. Na, o kas liečia Depp’ą, tai esu didelis jo gerbėjas, kitą vasarą jis manęs nenuvils. Pasirodys filmas “Dark Shadows”,  kurį kuria pats Tim’as Burton’as, ir jame Johnny vaidins vampyrą, bus nerealu. O šiam filmui linkiu surinkti pinigėlių,visgi įdėta daug darbo. Pamatyti būtina, nes tai buvo vienas laukiamiausių, o gal kam nors ir pats laukiamiausias metų filmas.

Vertinu 7/10.

2 Responses to Karibų piratai: ant keistų bangų / Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  1. Giedrė parašė:

    Mane retai nuvilia filmai su J.Deppu. Maža to, kad jis geras aktorius, pastebėjau, kad jis sugeba pasirinkti visai neblogus scenarijus. Vis dėlto, “karibų piratų” tęsinys kiek kėlė įtarimų (reikės pasižiūrėti, ar jie pasitvirtino). Kaip rodo praktika, tęsiniai retai būna geri, o juo labiau tie, kurie eina aukščiau, negu trečioji dalis. Iš šios recenzijos galima suprasti, kad per daug tikėtis irgi nereikėtų.

  2. b2c parašė:

    mhm asmeniškai man filmas patiko. Tiek scenarijus tiek aktorių vaidyba be priekaištų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *