Kažkaip mane nervuoja. Maždaug Gruodžio 17d. One.lt paskelbė žaidimą, kurio metu reikėjo atsakyti į keletą klausimų ir galima buvo laimėti VIP kino kortelę žiūrėjimui filmus Forum Cinemas visus metus. Gerai, žaidimas kaip žaidimas. Tačiau jau buvau matęs ir pirmą filmo dalį ir antrąją, o kai nuėjau pažiūrėti kokie žaidimo klausimai, nustebau. 2 iš 3 klausimų yra arba patys klausimai neteisingi arba atsakymai. Susiradęs organizatorių kontaktinį paštą išsiunčiau laiškutį:

Sveiki, negalėjau neparašyti ir nepranešti, kad klausimai, kuriuos jūs uždavėte one.lt/tronas žaidime yra neteisingi.

Pirmasis klausimas
Kas yra TRONAS?
Tikrai ne planeta.
Tikrai ne virtuali tikrovė ir tuo labiau ne Pagrindinio herojaus vardas.
TRONAS yra antro plano veikėjas, tiksliau programa, kurią parašė filmo veikėjas Alan’as Bradley. Tronas pasirodo tik keliuose epizoduose filme. Virtuali tikrovė vadinama Tinklu (angliškai Grid). O pagrindinis filmo herojus yra Sam’as Flynn’as, jaunas vaikinas, tinklo kūrėjo Kevin’o Flynn’o sūnus.

Antrasis klausimas
Kur saugoma TRONO tikrovės gyventojų asmeninė informacija?
Pats klausimas yra nelogiškas, nes TRONAS yra VEIKĖJAS, o ne kažkokia virtuali TIKROVĖ.
Klausimas turėtų skambėti maždaug taip: Kur saugoma virtualios tikrovės (tinklo) gyventojų asmeninė informacija?.

Tikiuosi atkreipsite dėmesį į mano pastebėjimus ir pakeisite žaidimo taisykles, nes tada žaidimas turėjo vadintis: ištaisyk klaidas ir laimėk VIP kortelę.

P.S ar patys žiūrėjote filmą prieš pateikdami klausimus?

Ir nesitikėjęs gavau atsakymą:

Jeigu jau atsakė, tai tikėjaus, kad ir sureaguos, bet nė velnio! Paskelbė laimėtojus ir apsimetė, kad klausimai teisingi, o žmonės taip pat gerai atsakinėjo…

4 Responses to Kaip žaidimus organizuoja Forum Cinemas ir Forticom a.k.a One.lt

  1. praeivis parašė:

    Kiekvieną sekmadienį vyksta didžiulis apgaudinėjimas kuriame dalyvauja bene pusę Lietuvos ir nieko, o čia ta teisybės tikrai nerasi :)

  2. bartaz parašė:

    Sekmadieniais yra realūs prizai, pats mačiau, tiesiog per daug žaidėjų žaidžia, kad laimėtum :D o čia tiesiog žaidimo organizatorių aplaidumas ir nesugebėjimas taisyti klaidų.

  3. Salomėja parašė:

    Tai kad ir atsakymas pilnas klaidų. Gi ne “one” draugas rašė, o oficialiai atsakinėjo, tai kaip čia gavosi iš ačiū – aciu ir t.t.

  4. […] This post was mentioned on Twitter by Justinas Lelys and Donatas, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Kaip žaidimus organizuoja Forum Cinemas ir Forticom a.k.a One.lt: Kažkaip mane nervuoja. Maždaug Gruodžio 17d…. http://bit.ly/fPBfGO #LT […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *