Prieš kokį mėnesį norėjau surasti pliusų mūsų visų gerbiamam ir nekenčiamam one.lt portalui. Tačiau, nelabai dirbantis šiuo metu ir turintis laisvesnio laiko nusprendžiau vis gi rasti ko ten visi ieško ir ko neieško. Toliau tyrimo vietą vadinsiu “portalu”.

Registracija.

Kadangi turiu ten savo normalią ir tikrą anketą jau senokai, nenorėjau jos teršti, nusprendžiau, kad susikursiu netikrą anketą. Išsigooglinau kažkokio statistinio portalo vaikinuko, kurio amžius apytiksliai 14-16 metų, nuotrauką. Užsiregistravau ir įkėliau nuotrauką, vėliau nusprendžiau pridėti dar kelias nuotraukas (dėl tikroviškumo). Vėl išsigooglinau pora maždaug panašių nuotraukų į pirmąją, nors asmuo ne tas pats. Kam gi portale rūpi tai.

Draugų paieška.

Kadangi dar neturėjau nei vieno draugo tai nusprendžiau susirasti mokyklą prie kurios galėčiau prisijungti kaip joje besimokantis. Pasirinkau nieko neišsiskiriančią sostinės vidurinę mokyklą. Joje pradėjau ieškoti naujų draugų. Kadangi portale esu maždaug 15metis, tai ir pradėjau kviesti bendraamžius – pasisekė. Užkimba beveik kiekviena statistinė 14-16 metų mergina prasėdinti ten bent po kelias valandas per parą.

Laiptai į portalo olimpą.

Kaip patekti į portalo olimpą? Balsuoti tais vadinamais balsais kurie yra nuo 1 iki 30 už tau “patinkančias” narių nuotraukas. Kadangi buvau tik pradedantysis tai nepagailėjau išmesti penkių litų ir nusipirkau nuotraukų vertinimą 30 taškų. Ieškau topuose geriausių nuotraukų ir balsuoju, laukiu kol kiti nariai balsuos už mane. Pavyksta! Po kelių prasėdėtų valandų net pakviečia į grupę kurioje nariai tik turintys balso teisę trisdešimčiai taškų, prasideda dar didesnis vertinimas: aš už tavo nuotrauką, tu už mano.

Portalo dalyviai.

Prisižiūrėjau anketų tiek, kad net jau bloga. Pamačiau vaikų nuo 7 metų iki 70mečių senelių. Baisu. Dar baisiau tai, kad statistinis jaunimas vis dėl to valdo rinką, daugiausiai paauglių nuo 12metų iki 19mečių. Labai daug yra ir vyresnių nuo 30 iki 50 metų. Suprantu kai jie susirašinėja su draugais ir pažįstamais, bet kai pradeda užsiiminėt nuotraukų vertinimu ir vis bando pakilti į nuotraukų topą, tai jau darosi juokinga. Matyt dar neišaugo iš vaikystės arba kadangi neturėjo jie savo vaikystėj nei kompiuterio, ką jau kalbėti apie internetą ir tokį portalą. Bando atsigriebti ir pasijausti jaunesniais?

Netikri dalyviai(tokie kaip aš šiuo metu).

Tokių taip pat išvydau galybę. Daugiausiai tai merginų ar vaikinų (tiksliai nežinau), spėju kurių metų ribos yra nuo 12 iki kokių 23 metų. Dedasi nuotraukas visokių Lietuvos ir ne tik įžymybių, bando įtikinti, kad ten tikrai jie. Toje vietoje jie jaučiasi labiau suaugę ar bando susitapatinti su savo žvaigždute?

Nuotraukos.

O va čia ir prasideda pornografija. Daugiausiai nuotraukų yra merginų su “išverstom” krūtinėm, išriestais užpakaliukais ir kitom apnuogintom kūno vietom ir prašančiom dovanos ar įvertinimo. Pagal statistiką tai vėl būna nuo 12 iki 19 metų merginos. Ir nenustebkit jei rasit ir garbingesnio amžiaus moterų su tokiais pačiais vaizdeliais. P.S visa tai galioja ir vaikinams. Tas pats vaizdas būna. Egzistuoja ir pavydas matyt gražesniems, nes matosi, kad pilna ir ne savų nuogų nuotraukų, kurios matosi, kad paimtos iš kitų pažinčių portalų ir šiaip išgooglintos. Tai vėl kvepia kažkokiu susidvejinimu su savo gražiuoju aš.

Po 24h valandų registracijos portale:

1. Turiu virš 70 draugų, daugiausia pusnuogių paauglių merginų, suprantama, kadangi vaikinai nelabai priima mano draugystės prašymą.

2. Turiu virš 50 savo nuotraukų įvertinimų.

3. Forumas vis pildomas.

Kas toliau? Laukite šio tyrimo ar kažko panašaus tolesnių įrašų.

 

One Response to Gyvenimas Viename taškas lt, pirmoji para, pirmieji įspūdžiai. #1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *