(Nuotrauka iš čia)

Atsimenu Flashmob’us kokiais 2007 metais, kai pirmais kartais susirinkdavome nuo 6 iki 25 žmonių ir stebindavome žmones įvairiausiais būdais. Ir dabar vyksta tokie renginiai, bet kai nebesidomiu tai ir praleidžiu kažkaip visus. O štai šis flashmob’as, įvykęs prieš kelias dienas PC Panorama tikrai nustebino. Dalyvavo apie 500 žmonių, kiek girdėjau – ilgai repetavo. Ir kas svarbiausia, už to nesislepia jokia stambi kompanija, o tik entuziastingi žmonės, kurie nepagailėjo laiko ir nori tokį įvykį suorganizuoti. Šaunuoliai.

Tagged with:
 

One Response to Flashmob’as gyvas! Lietuvių pasirodymas.

  1. Aleksandras parašė:

    Nepasakyčiau, kad čia tikras flashmobas. Tiesiog šiaip kažkoks suorganizuotas pasirodymas, kurį organizuojant tikrai pasistengta ir tikrai gan gražiai pavyko.

    Tačiau tikrų flashmobų esmė – spontaniškumas. Ne iš to ne iš šio masinio susibūrimo vietoje žmonės, tarpusavyje iš esmės visiškai nepažįstami,
    pradeda atlikinėti kažkokius veiksmus pagal suplanuota scenarijų. Paskui taip pat kaip niekur nieko išsiskirsto. Šio paskutinio (ir vos ne pagrindinio) veiksmo šiame flashmobe nebuvo, o atvirkščiai dalyviai pradėjo sveikint vieni kitus ir panašiai, kas gan stipriai pagadino patį flashmobą.

    Flashmobas turi būti suplanuotas, būti ne iki tokio lygio suorganizuotas ir kruopščiai atrepetuotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *