Tik Kovo 19 dieną festivalio “Kino pavasaris 2011” metu pristatytas režisieriaus Jono Trukano filmas “Knygnešys” jau oficialiai filmo kūrėjų platinamas internete. Pirmiausiai buvo patalpintas Linkomanijoje.
Įdomu būtų išgirsti autorių nuomonę kodėl būtent Linkomanijos tinklą pasirinko kaip pirmą platinimo tašką. Žmonėms, kurie nėra užsiregitravę LM ar nėra nariai kitų torrent tinklų, kuriuose neabejotinai greitai irgi atsiras filmas, bus suteikta galimybė atsisiųsti filmą iš oficialios filmo svetainės.
Spaudžiu ranką filmo kūrybinei komandai už tokį veiksmą. Keista, kad iš pradžių nebandė leisti DVD ar kitaip dar papildomai užsidirbti, kad ir kitam savo filmui.

 

5 Responses to Filmas “Knygnešys” oficialiai platinamas internetu nemokamai.

 1. Bukoptimistas parašė:

  Galėjo dar savo puslapyje http://filmasknygnesys.lt/ įdėti paramos / padėkos mygtuką. Susieti su paypal ar mokėjimai.lt sistema ar pateikti banko sąskaitą ir gauti kažkokį atlygį iš žmonių, kurie gal norėtų atsidėkoti autoriams. Man tik šitos galimybės trūko iki pilno įgyvendinimo :)

 2. frogsign parašė:

  Įdomus spredimas, manau, filmą atsisiųsti ir pažiūrėti verta. Turbūt Kino kūrėjai pradeda suprasti, kad Lietuviškas filmas nėra labai komerciškai vetingas.

 3. geras filmas. ir šaunuolis Jonas su komanda :)

 4. a parašė:

  to frogsign, nenuvertink taip lietuviškų filmų…

 5. […] 2012-ųjų pavasarį. Be to, autoriai nepakeitė požiūrio dėl filmo platinimo ir leis visiems parsisiųsti nemokamai. KinoKodas.lt pateikė keletą klausimų Jonui ir […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *