Aš esu legenda

Nusprendžiau pradėti savo tinklaraštį rašyti būtent nuo šio filmo. Will Smith kaip visada savo stiliuje, jam kaip visada tinka tokio žanro filmai. Panašių “epopėjų” apie išgyvenimą mes jau matėme ne vieną ir ne dvi. Bet tai nėra banalus “bajevykas” gaudom ir šaudom. Puikiai parodyti santykiai Will’o Smith’o herojaus Robert’o Nevill’io ir geriausio žmogaus draugo – šuns. Gal pažiūrėję ir neprisiminsite kokia buvo šio filmo esmė, tačiau tikrai prisiminsite šuns ir žmogaus draugystę ir jo pasitikėjimą keturkoju draugu.

Puikūs tuščio New York’o vaizdai. Prisipažinkite, kuris nenorėtume nors vieną dieną pasaulyje pabūti vienas, kur niekas jums neknistų proto ir nesapaliotų nesamononių bloguose, kaip tai šiuo metu darau aš ;D Nepatiko kūrėjų sprendimas “nakties žmones” kurti kompiuteriniais efektais, šie padarai neatrodo taip realiai kaip galėtų atrodyti. Nenuginčysite fakto, kad žmonija vis vien kažkada pati save susinaikins ir vėl mūsų proanūkių proanūkiai imsis akmens ir medžios laukinėje gamtoje (jei tokia bus).

Žiūrėčiau dar kartą: Vyrauja puikį ir įtempta atmosfera beveik iki pat pabaigos, galima žiūrėt ir žiūrėt kaip paprastas mirtingasis, o ne koks superherojus, kaip Absoliutus blogis, kovoja su antžmogiais.

Neverta eiti dar kartą: Vien dėl tos amerikietiškai patriotiškos pabaigos.

Plačiau apie filmą: Obuolys.lt

Mano verdiktas: 8/10

IMDb lankytojų verdiktas: 7.3/10

Tagged with:
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *