Kol didieji Lietuvos portalai ragina internautus komentuoti atsakingai su akcija “Neburnok“, Obuolys.lt portalas žengia drąsų žingsnį ir savo komentarų sistemą visiškai sujungia su Facebook socialiniu tinklu. Tai reiškia, kad skaitytojai gali naujienas bei filmus komentuoti tik prisijungę su savo Facebook profiliu.
Mano manymu tai turėtų privesti vartotojus dar atsakingiau žiūrėti ką jie rašo komentuodami, ar neįžeidžia kitų žmonių, ar rašo kultūringai ir galbūt net privers rašyti su lietuviškomis raidėmis, nes juk daugelis tikrai nenorėtų, kad jų darbdaviai, galų gale net draugai matytų koks esi nemandagus ir šiurkštus interneto erdvėje, nors realiame gyvenime esi pats kultūringiausias ir pavyzdingiausias.
Kaip tai paveiks Obuolys.lt komentarų skaičių? Aiškų jų sumažės, nes dabar turėtų pradėti reikštis tik tie, kurie turi savo stiprią nuomonę, nors čia lietuviai, jie sunkiai nuspėjami. Bet kokiu atveju manau komentarų kokybė tikrai pagerės.
Bet ką daryti žmonėms kurie neturi Facebook’o ir visiškai nenori jame registruotis? Juk jie atėjo paskaityti, išreikšti savo nuomonės apie filmus ar naujienas, o yra priversti registruotis dar ir socialiniame tinkle.
Ir ar nebus taip, jog pradės piktadariai Facebook’e registruotis su netikrais duomenimis, padaugės dar daugiau netikrų anketų? Tai Facebook’ui tikrai ne į naudą, nes vieną dieną stiprus socialinis tinklas gali tapti netikrų anketų šiukšlynu.

Tagged with:
 

2 Responses to Drąsus(?) Obuolys.lt sprendimas: Komentarai tik prisijungus su Facebook profiliu.

  1. Justinas parašė:

    Prašo leidimų:
    „Siųsti man el. laišką
    Parašyti ant mano sienos“

    Na jau ne, spamo nei man, nei mano draugams nereikia :)

  2. […] This post was mentioned on Twitter by Donatas and Blog'ų metraštis, Laurynas Bakas. Laurynas Bakas said: RT @bartazlt: Drąsus(?) Obuolys.lt sprendimas: Komentarai tik prisijungus su Facebook profiliu. https://www.bartaz.lt/?p=690 […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *