20090604938
Programa.
Taip taip, Steve Chazin pristatymas buvo užvedantis, bet nepasakė nieko naujo, tik tiek, kad kvailiems amerikiečiams išplovė smegenis ir privertė patikėti, jog Apple produkcija yra kažkas tokio…. Patikėjo amerikiečiai, o kiti tiki amerikiečiais.
Dmitry Sholomko, KPŠ? Koks jis Google atstovas? Tokio lygio kalbą galėtų išdėstyti, kad ir Jokubauskas. Ir jam nereiktų verstis per galvą ir nemokant anglų kalbos vieno įkvėpimo principu murmėti rusišku akcentu.
Login apdovanojimuose interneto žmogumi turėjo tapti Džiugas. Vien dėl blogoramų ir blogatono, juk jis skatina rašančius temptis ir kiekvieną kartą patekti į blogoramą.
Taip, nelabai aš supratau, ką Džiugas norėjo pasakyti, turbūt vien dėl to, kad ne jam būti geru oratoriumi, tačiau manau jis tikrai nenustos gerai rašyti.
Latvijos twitter’io spamintojas Arturs Mednis kalbėjo gerai, pristatė kaip spaminti taip, kad turėtum daugybe sekėjų. Neatsakė jis į mano klausimą konferencijos metu scenoje, tačiau atsakė twittery, ačiū jam.
Šarūnas Mikelevičius pristatė kaip pasiekti gerų rezultatų internete atstovaujant kavomanų interesus.
Vėliau rinkausi tarp Ramūno Šablinsko ir Igno Rubežiaus kalbų, pasirinkau pirmąjį ir pasigailėjau. Pamanykit, parodė kaip prisijungti su elektroniniu parašu, kai man reiks tai ir išmoksiu pats. Kokia buvo Igno kalba?
Julius Narkūnas ir Jekaterina Lavrinec pristatė savo gatvės blogą. Projektas įdomus tikrai, tačiau kalba sakyta dviese manęs nenudžiugino.
Artūras Olšauskas buvo super! Moka vaikinas šnekėti. Aš irgi turiu savo asmeninį prekės ženklą, spėkit koks?
Kitas Artūras, tiktai jau Račas irgi turėjo ką pasakyti, nuo savo blogo įkūrimo (kuris tapo metų nauju blogu, sveikinu!) iki to, jog blogeriai netaps naujaisiais žurnalistais, na nežinau, viskas priklausys nuo žmonių entuziazmo.
Dainius Blynas kalbėjo įdomiai, tik gaila, kad neleido jam pabaigti kalbėti dėl pasibaigusio laiko. Dainiau, grįžk prie kino recenzijų rašymo!
Darius Bagdžiūnas kalbėjo labai linksmai, pristatinėjo užsienio virusines kampanijas. Pabaigoje paklaustas kodėl nebuvo lietuviškų pavyzdžiu jis atsakė jog prieš penketą metų pasimokė ir reklamos sau ir savo kompanijai nebedaro, nes lietuviams tai nepatinka. Tai kaip ten iš tikrųjų? P.S Paminėdamas jo plikę tikrai nieko blogo galvoje neturėjau :)
Simonas Bartkus klausė ar tinklaraštininkai pagrįstai susireikšminę. Trūko kalboje entuziazmo, tačiau gal jo ir neturėjo būti, nes jis vis tik prognozavo blogų mirtį ir tai, kad ir pats vieną dieną nustos bloginti.
Leonidas Donskis kalbėjo apie tai ką geriausiai išmano, tačiau tai vis tiek kvepėjo priešrinkimine reklama.

Ogranizacija
Pati konferencija tikrai buvo labai gerai suorganizuota, tačiau buvo padaryta klaida su keliom scenom, juk daugelis norėjo išklausyti visų pranešėjų. Taip pat trūko nemokamų pietų ar bent jau gėrimų. Tiems blogeriams, kurie skundėsi dėl elektros galiu pasakyti, kad jie yra tinginiai, praktiškai visą laiką sėdėjau gale prisijungęs prie elektros ir šalia manęs buvo daug laisvų kėdžių. Net pats internetas nepaisant lūžio pradžioje buvo geras. Radistai kaip vedėjai gal ir būtų gerai, tik kitokiame renginyje. Kai Rolandas pakvietė “Račo” atstovus supratau, kad jis nė nenutuokia kas yra Račas kaip blogeris. Ir kai Jonas neperskaito normaliai Arnoldo pavardės supranti, kad nelabai jis skaitė renginio programą. Tikėjausi vedėjų “į temą”.

Ne blogerių konferencija
Žmonių gi buvo per daug, tikrai ne man vienam norėjosi vien tik blogerių konferencijos, blogerių apdovanojimų, žymiai daugiau blogeriškų temų. Labai matėsi, kad dauguma dalyvių atėjo draugų pakviesti arba įmonių atsiųsti ir nelabai nutuokė kas vyksta. Tas pats Leonidas Donskis savo kalboje tik pabaigoje prisimena, kad jis dalyvauja blogerių konferencijoje…
Taigi, Andriau, suorganizuok BlogOUT taip, kad kiekvienas dalyvis pasakytų, jog jis dalyvavo tikrame blogerių susitikime ar konferencijoje. Nedalyvavau BlogIN 2008, tačiau norėčiau sudalyvauti BlogIN 2010, o Login 2010 paliekam kaip interneto ir internetinio marketingo konferencija, kuri kitais metais gali ir toliau plėstis, kas yra sveikintina.

Dovanos
Nors Vichy turiu metinį abonentą, tačiau kvietimą už litą turėsiu kam atiduoti, Skins.lt nuolaida tikrai pasinaudosiu. Tik va nežinau ar verta naudoti NOD 32 antivirusinę nemokamai 180 dienų, o iDeal 10% nuolaidą tikrai atiduodu, parašykit komentaruose kam reikia, tik paskubėkit, nes kuponas galioja iki birželio 12d. Beje, kodėl MiestoIQ numeris gegužės mėnesio? Ir įdomi idėja buvo 15min. padaryti maišelius iš senų laikraščių.

Tagged with:
 

6 Responses to Buvau Login 2009. Ir ką?

 1. nuolaida parašė:

  Pasidaryk pilnus įrašus rss sraute

 2. Martynas parašė:

  Ar čia man taip pasirodė, ar visas postas lyg piktas ant viso logino?

 3. Arnas Dilys parašė:

  Blogo autorius turbūt snaudė, kai L. Donskis pranešimo pradžioje postringavo apie tai, ką jis veikia blogerių konferencijoje :)?

 4. bartaz parašė:

  Arnai, nesnaudžiau, atėjau truputį per vėlai, tai pradžios negirdėjau. Ką jis ten postringavo?
  Martynai, pats loginas buvo geras, tik šiaip tikėjausi su blogeriais daugiau susietos konferencijos.

 5. Kreativas parašė:

  Manau turėtume džiaugtis, kad tokio tipo konferencijos organizuojamos Lietuvoje ir kad kažkas imasi jas organizuoti. Ir iš kur ištraukei kad Login 2009 yra blogerių konferencija? Tai buvo interneto / tinklaraščių konferencija, juk ne šiaip sau nuo pavadinimo numetė “b” raidę. Tik tiek, kad pagrindiniai šios konferencijos dalyviai buvo blogeriai.

 6. bartaz parašė:

  Na nežinau koks ten procentas dalyvių buvo blogerių, gal ir buvo 40%. Žinau kokia tai buvo konferencija, todėl ir sakau, kad trūko temų apie tinklaraščius, tiksliau apie jų rašymą ar panašiai, nes buvo kalbama tik apie blogerių jungimasį į bendruomenes arba iš vis išnykimą. O visi kiti pranešimai apie internetą ir marketingą buvo gerai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *