Girdėjote? Pikaso grįžta!. Nerealu turbūt? Broliams šaunuoliams bei “dainingiems” vyrukams baigėsi pinigai? Vėl -niolikinės paauglės verks naktimis dėl “puikių” dainų, iššluos lentynas ir vėl neliks albumų, vėl auksiniai, platininiai ir šiaip “nesąmonininiai” tiražai?….

Gaila. Galėtų tie cactus’ai pajamti kokią perspektyvią progresyvinę grupę ir padaryti ne buką popsą, o ką nors intriguojančio? Kiek galima klausytis tos nuvalkiotos muzikos? Melodija kaip visad elementariausia ir lengviausiai įsimenama, žodžiai apie tą patį tik kitu kampu. Kam viso to reikia? Gal laikas keistis? Iš esmės suprantu kodėl vėl imtasi senosios grupės, o ne ieškoma naujos įdėjos, juk Dainius net nebuvo pabėgęs iš po Bendžių sparnelio, trynėsi Lietuviško pop’so padangėje su savąja Raketa, iš kurios buvo menka nauda.

Ką gi, laukiam kol nebeduos naudos ir Pikaso ir vėl bus atsisveikinimo turas kuriame dalyvaus jau nebedainuojantys Mangai. Tada vėl karuselė iš naujo, Mango grįžta, Pikaso atsisveikina, Mango atsisveikina, Pikaso grįžta. Karuselė sukasi, o vaikai nesikeičia.

P.S neturiu nieko prieš šiuos atlikėjus kaip prieš asmenybes, bet jau muziką ir globėjus tai keiskit :)

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *